SIA "HWI" ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums, kurš nodarbojas ar kokskaidu granulu un skaidu brikešu ražošanu un tirdzniecību Cēsu rajonā, Augšlīgatnē

Uzņēmuma ražošanas process ir nepārtraukti ticis pilnveidots, lai iegūtu iespējami labāko ieguvumu no pārstrādātajiem izejmateriāliem. Izejmateriāli tiek pāršķiroti un ēvelēti turpat ražotnē, līdz ar to pārraudzība pār visu ražošanas ciklu ir mūsu priekšrocība, kas ļauj nodrošināt teicamu kvalitāti un drošas piegādes mūsu klientiem.  

Mūsu bagātā pieredze Latvijas koksnes izstrādājumu tirgū, mūsu ilgtermiņā pārbaudītie un uzticamie partneri no Latvijas un  Eiropas ir garantija tam, ka mūsu klienti- mēbeļu un koka izstrādājumu ražotāji, dizaineri, restauratori, būvnieki vai vienkārši individuālie klienti, vienmēr atradīs sev piemērotāko materiālu savu ideju un projektu realizēšanai.

Lai gan mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir radušies daudzi aizstājējmateriāli, koks aizvien ir modē un cilvēki, domājot gan par savu labsajūtu, gan par apkārtējo vidi, izvēlas tieši koku, jo tas ir videi un cilvēkam draudzīgs materiāls.

Ja Jūs esiet zaļi domājoši, tad šī produkcija ir domāta tieši Jums.
 
Mums svarīgs ir katrs klients, tāpēc katrs klients, kurš atgriežas, ir kā uzslava par labu darbu! 


________________________________________________________________________________

MĒS ESAM ATVĒRTI DAŽĀDA VEIDA SADARBĪBAI!

SAZINIES AR MUMS, JA ESAM JŪS IEINTERESĒJUŠI...


Pirkumu grozs